Zabawy z GENIBOTEM

Data: 05.02.2021 r., godz. 11.42    646
Kodowanie na dywanie

Ciocia Dominika polubiła GENIBOTA, małego robota, który uczy dzieci programowania. A jak polubiła, to przynisła go dzieciom i dzieci też go polubiły. razem bawią się wspaniale.

GeniBot to niezwykle uniwersalny, wyposażony w wiele funkcji robot edukacyjny do nauki programowania. Otwiera dzieciom drzwi do świata nowoczesnych technologii i edukacji w nurcie STEAM (science, technology, engineering, art, mathematics). Zachęca do eksperymentowania i poszukiwania kreatywnych rozwiązań. GeniBot to robot na lata. Z nim nauka programowania jest efektywna i bardzo przyjemna. Praca z robotem, to ogromne korzyści dla dziecka, świetna zabawa, która rozwija miękkie kompetencje takie jak: logiczne, algorytmiczne myślenie czy zadaniowe podejście do stawianych problemów.

g1.jpg (12 KB)g2.jpg (12 KB)g3.jpg (12 KB)g4.jpg (11 KB)g5.jpg (11 KB)g6.jpg (12 KB)g7.jpg (13 KB)g8.jpg (11 KB)g9.jpg (12 KB)g10.jpg (18 KB)g11.jpg (11 KB)