Imprezy w przedszkolu

Szóstka na szóstkę

Szóstka na szóstkę
Zaprosiliśmy gości ...

W dniu 17 kwietnia 2008 r. przygotowaliśmy imprezę "Szóstka na szóstkę". Celem tej imprezy była prezentacja osiągnięć i umiejętności naszych dzieci oraz tego , co codziennie dzieje się w przedszkolu. Gościliśmy: Pana Piotra Zadrożnego - Zastępcę Prezydenta Miasta Legionowo, Pana Janusza Klejmenta - Wiceprzewodniczącego Rady Miasta, Panią Elżbietę Kiełbasińską - Naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu, Panią Renatę Łabarzewską - Inspektora Wydziału Edukacji i Sportu oraz naszych Rodziców - Radę Rodziców i Trójki Grupowe. Gospodarzami imprezy były dzieci z Grupy V. To one powitały gości w progach Przedszkola, to one dotrzymywały towarzystwa gościom podczas poczęstunku. Gości powitał przedstawiciel najmłodszej grupy - Stefanek. Jego występ, pełen powagi i dziecięcego uroku, wzruszył Gości. Potem była prezentacja - jak przystało na nowoczesne przedszkole, oczywiście multimedialna. Chwaliliśmy się tym , co dla nas najważniejsze: programami, jakie realizują nauczyciele, osiągnięciami dzieci, współpracą z różnymi instytucjami, akcjami charytatywnymi , które uczą dzieci "patrzenia" na potrzeby innych, wycieczkami edukacyjnymi, wyjazdami na Zielone Przedszkole. Najwięcej jednak miejsca w prezentacji zajęła współpraca z Rodzicami. Tu mamy czym się pochwalić, przecież nasi Rodzice odpowiadają na każdą zgłaszaną potrzebę! Nie ma jednak możliwości przekazać w prezentacji wszystkich ciepłych i dobrych słów, jakie Rodzice kierują do nas przy każdej okazji, nie tylko podczas imprez przedszkolnych. To, że nasza "Szóstka"jest na szóstkę to także zasługa naszych Rodziców. Za wsparcie i życzliwość bardzo dziękujemy!

Stefanek wita gości
Katarzyna Skrzypek 17.04.2008