Do naszych Przedszkolaków
(Zam: 26.08.2020 r., godz. 15.37)

Rodzicu, przygotuj swoje Dziecko na zmiany

Kochane Przedszkolaki.
Wszyscy się bardzo za Wami stęskniliśmy. Na pewno bardzo urośliście, a słoneczko opaliło Wasze buzie. Wasze sale są już prawie, prawie gotowe. Troszkę inaczej będzie, niż dotychczas. Bardzo się staramy, abyście czuli się w Przedszkolu bezpiecznie. Nie mamy dywanów, ale za to mamy nowe maty do siedzenia. I każdy z Was będzie miał swoją własną! Do szatni wejdziecie z rodzicami, ale już w drzwiach do sali będzie czekała na Was Ciocia. Czasem Ciocia założy maseczkę, czasem przyłbicę, ale pamiętajcie, że zawsze pod maseczką uśmiecha się do Was. Na pewno pamiętacie, że kiedy kaszlemy lub kichamy, zasłaniamy się łokciem. Po wejściu do sali myjemy ręce i to koniecznie mydłem, oj, sama woda nie wystarczy, żeby pozbyć się wirusów. Mamy też nowy zwyczaj witania się z kolegami i Ciociami - korzystamy z naszych łokci; to bardzo ważna część ciała i dlatego musimy o nią dbać i ćwiczyć, na przykład witając się. Dzięki temu, że są łokcie możemy uczyć się pisać, a co ważniejsze możemy rysować i bawić się np. klockami. Mamy też jedną smutną wiadomość: nie możecie przynosić do Przedszkola swoich zabawek, ani innych rzeczy, poza ubraniem. Zabawki muszą na Was poczekać w domu. I to już chyba wszystkie ważne sprawy.
Czekamy na Was.Do zobaczenia w Przedszkolu
Wasze Ciocie