Święto Przedszkolaka
(Zam: 25.09.2019 r., godz. 09.26)

Pasowanie na przedszkolaka

W pierwszych latach swojego życia dzieci rozwijają się bardzo intensywnie, kształtują się ich możliwości fizyczne, intelektualne i społeczne. Przedszkole to ważny moment w rozwoju dziecka. To tutaj dzieci uczą się nawyków, zasad, samodzielności. Pokonują pierwsze lęki ze zmianą otoczenia, z rozstaniem z rodzicami.
Pobyt malucha w przedszkolu kształtuje jego dojrzałość emocjonalną i rozwija jego samodzielność. Dziecko uczy się funkcjonować w grupie z innymi dziećmi, ma możliwość zawierania nowych znajomości i przyjaźni. Kontakt z wieloma osobami sprawia, że dziecko poszerza zasób swojego słownictwa, uczy się wyrażania swoich myśli i emocji oraz nabywa wiele nowych doświadczeń.
Co roku, w całej Polsce przedszkolaki świętują swój dzień - 20 września Dzień Przedszkolaka. Wydarzenie ma podkreślić znaczenie edukacji przedszkolnej, spopularyzować wychowanie przedszkolne oraz wzbudzać radości wśród dzieci.
Nasze Przedszkole tez świętuje w Dniu Przedszkolaka, najmłodsi zostają pasowani na Przedszkolaków,a starsi na przedszkolaków -starszaków.
Oczywiście jest hymn, jest zabawa, są konkursy. Jak co roku jest kolorowo i wesoło.

Kodeks grupowy
Grupa Niebieska

Grupa Żółta
Teraz czas na prezentację Czerwonej Grupy

Jesteśmy już o rok starsi
Prezentacja Fioletowej

Zadania dla przedszkolaka
Potrafimy więcej

Grupa Zielona

Grupa Fioletowa
"Tu jest nóżka i tu nóżka..."

Przedszkolaki-średniaki
Kolejne zadanie dla przedszkolaków

Zabawy z chustą
Tak się bawią przedszkolaki

Od dziś jesteś Przedszkolakiem
Od dziś jesteś Przedszkolakiem!

Pasowanie na Starszaka
Grupa Pomarańczowa