Jak nie czytam, jak czytam!
(Zam: 05.07.2019 r., godz. 15.05)

Pomagamy bić rekord w czytaniu

Akcja jest całkowicie niekomercyjna i apolityczna. Jest darmowa i nikt na niej nie zarabia.
Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”, od 29 lat jednego z najpopularniejszych czasopism dla nauczycieli, natomiast organizatorami przedsięwzięć w poszczególnych miastach – biblioteki szkolne i publiczne (co roku ponad 2 tys. placówek).
Celem Akcji jest promocja czytania i książek wśród dzieci, inicjowanie mody na czytanie, wspieranie dzieci i młodzieży aktywnych czytelniczo. Akcja polegała na zorganizowaniu akcji masowego publicznego czytania: w wyznaczonym jako termin akcji dniu (7 czerwca 2019 r.)
W naszym Przedszkolu czytaliśmy wszyscy: dzieci, nauczyciele, zaproszeni rodzice w otoczeniu przyrody, w przedszkolnym ogrodzie.

Akcja wspólnego czytania
Nie umiemy czytać? ale oglądamy

Czytamy razem w ogrodzie
Czyta Mama Mikołaja